Novinky

Nová laserová tlačiareň

Aj v tomto roku sme investovali do nových zariadení. Laserovú tlačiareň Xerox Phaser 7500 vystriedal nový moderný stroj Xerox C60. Iba formát tlače ostal rovnaký – SRA3. Kvalita tlačne, rýchlosť, možnosti šli o niekoľko tried vyššie. Nižšie ale pôjdu určite ceny za tlač. Príďte sa k nám presvedčiť. Plagáty, letáky, vizitky, pozvánky, a iné tlačoviny v prvotriednej kvalite, rýchlo a za vynikajúce ceny.

Read more...

Vyriešili sme problém s krútením fotografií

Pri tlači na fotografický papier sme doteraz narážali na jedne problém. Keďže používame média vysokej gramáže navinuté na rolke, čím viac sme sa blížili ku koncu rolky, tym viac sa fotografie krútili. Pokusy zaťažiť ich na nejakú dobu prinášali iba čiastočné úspechy. Problém bol najmarkantnejší pri fotografiách manších ako formát A3.

S radosťou Vám ale chcem oznámiť že sme tento problém už vyriešili dômyselným spôsobom, ktorý neprezradíme. Sľubujeme ale, že pri ďalšej tlači fotografií u nás budú vaše fotky už krásne narovnané.

Read more...

Nová webstránka

Technológie idú nezastavitľne dopredu a to čo sa nám zdalo pred 2 rokmi moderné a svieže sme považovali už za zastaralé a fádne. Ale hlavne vo svete pozorovať trend väčšieho využívania mobilných zariadení ako sú smartfóny a tablety. Klasické počítače a notebooky sa prepadávajú v predajnosti a z toho všetkého vyplýva, že v dnešnej dobu musia byť webstránky prispôsobené aj pre zariadenia s menšími displejmi.

Ani my nechceme byť pozadu a jeden z prvých projektov, kde sme využili tzv. “responsive dizajn” je redizajn našej webovej stránky. Najde ale iba o zmenu vyzáže. Pridávame nové stránky a sekcie. Budeme našich priaznivcov informovať o novinkách ktoré ponúkame, o akciových ponukách. Dáme priestor aj partnerom. Napríklad každý rok sme hlavnými sponzormi fotografickej súťaže AMFO, pridám občas zopár technických rád ako si napr. pripraviť fotografiu do tlače a podobne.

Pár dní ešte potrvá kým sa stránka rozbehne naplno v plnej paráde. Tešíme sa na túto zmenu a radi opať prinášame niečo nové.

Read more...