Veľkoplošná tlač

Eco-solventná veľkoplošná tlač

Veľkoplošná tlač vhodná do interiéru aj exteriéru

  • Nízkonákladová 4-farebná eco-solvetná tlačiareň Mutoh ValueJet 1304 so šírkou tlače 135cm.
  • Nová generácia piezo hláv s rozlíšením 1440 dpi.
  • Široká škála tlačových módov. Od rýchlej produkčnej kvality s rýchlosťou tlače 14m2/h až po výstup blížiaci sa fotokvalite.
  • Inteligent interweaving – inovačná technológia tlače vo vlnkách pre potlačenie efektu bendingu.
  • Vhodná na tlač posterov, bannerov, tlač na PVC fólie, textílie, tapety a iné druhy materiálov.

Profesionálna kalibrácia tlačového systému

pre farebne reálne výtlačky. To čo je na monitore sa zhoduje s tlačovým výstupom

Jedine profesionálnou kalibráciou, ktorú vykonávame pre každú tlačiareň a každé tlačové médium zvlášť sa dajú dosiahnuť perfektné farebné výstupy ktoré sú zhodné so skutočnosťou. Ak sa Vám už niekedy v minulosti stalo, že ste neboli spokojný s farebným podaním vaších výtlačkov, u nás Vám garantujeme maximálnu spokojnosť.

Dôležité je pri takejto kalibrácii komplexné nastavenie celého tlačového reťazca od monitora až po jednotlivé tlačiarne. Kalibrujeme nie len našu fototlačiareň, ale aj 4-farebnú ecosolvetnnú veľkoplošnú tlačiareň na tlač plagátov, banerov či PVC nálepiek. Záleží nám totižto na kvalite a na Vašej spokojnosti.

PVC nálepky

Tlačíme na kvalitné 4-ročné matné aj lesklé fólie so sivým či bielym lepidlom. V prípade potreby vieme výtlačok aj zalaminovať matným alebo lesklým laminom pre zvýčenie odolnosti voči vyblednutiu aj poškriabaniu grafiky

Poster papier, citylight

V prípade že chcete mať vsledok vytlačený v papierovej podobe ponúkame tlač na 200gr Poster papier, či 150g CityLight papier.

Banery

Tlač na liaty banner s finalizáciou (zahýbanie okrajov a očká v rochoch pre jednoduché ukotvenie).

Špeciálne tlačové médiá

Do eco-solventných tlačiarné existujú desiatky róznych méedií na tlač. Nie je problém tapeta s vašim vzorom, potlač plátna, dierkovaná fólia používaná často v reklame v dopravných prostriedkoch, pieskovaná fólia pre decentný ale zároveň súkromie navodzujúci pocit. Ak máte nejakú špeciálnu požiadavku opýtajte sa nás.