Fotografia

Fotografia je naša vášeň

širokospektrálne fotografické služby podľa vašich požiadaviek.

  • Naše dlhoročné skúsenosti spolu so špeciálnou fotografickou technikou nám umožňujú realizovať prekticky akúkoľvek požiadavku klienta.
  • Mobilné fotoštúdio s dvoma výkonnými zábleskovými zariadenniami s dáždnikmi, difúzermi a iným príslušenstvo nám umožňuje zachytiť vaše predstavy primo u Vás.
  • Panoramatická hlava pre fotografovanie panaoramatických fotografií, mamá skúsenosti aj s vytváraním 360° virtuálnych prehliadok, kde sa stávate doslova súčasťou priestoru.
  • Pri fotografovaní vysokokontrastných scén je nutná technológia HDR, s ktorou máme taktiež niekoľkoročné skúsenosti. Umožňuje nám zachytiť fotografovanú scénu tak ako ju vidí ľudské oko, ktoré má väčší dynamický rozsah ako čipy dnešných fotoaparátov. Výsledkom sú vyvážené fotografie bez prepalov.
  • Retuš fotografií je samozrejmosťou. Od menších kozmetických úprav až po zásadné zmeny v nafotenej scéne.

Profesionálna kalibrácia tlačového systému

pre farebne reálne výtlačky. To čo je na monitore sa zhoduje s tlačovým výstupom

Jedine profesionálnou kalibráciou, ktorú vykonávame pre každú tlačiareň a každé tlačové médium zvlášť sa dajú dosiahnuť perfektné farebné výstupy ktoré sú zhodné so skutočnosťou. Ak sa Vám už niekedy v minulosti stalo, že ste neboli spokojný s farebným podaním vaších výtlačkov, u nás Vám garantujeme maximálnu spokojnosť.

Dôležité je pri takejto kalibrácii komplexné nastavenie celého tlačového reťazca od monitora až po jednotlivé tlačiarne. Kalibrujeme nie len našu fototlačiareň, ale aj 4-farebnú ecosolvetnnú veľkoplošnú tlačiareň na tlač plagátov, banerov či PVC nálepiek. Záleží nám totižto na kvalite a na Vašej spokojnosti.

Fotopapier

Tlačíme na kvalitný fotopapier od HP a Fuji vyššej gramáže (260-300g). K dispozícii máme skladom lesklé, polomatné aj úplne matné papiere. Je len na Vás aký dojem chcete urobiť, alebo akému typu média dávate prednosť. Ukážte svoje fotografie vo veľkom.

Fotografia na plátne

Obraz vytlačený na plátne je skvelým darčekom pre Vašich blízkych. Tlačíme na kvalitné bavlnené médiá na 8-farebnej fototlačiarni pre maximálnu kvalitu ako aj pre výnimočnú farebnú stálosť. Plátno Vám natiahneme na drevený blind rám v profesionálnom ramárstve a vy si na druhú deň môžete prísť pre hotový obraz, ktorý stačí iba zavesiť na stenu.

Špeciálne tlačové médiá

Okrem fotopapierov a plátna zvykneme používať aj iné médiá na špeciálne aplikácie. Napr PVC nálepky, rôzne tenšie textílie, prípadne fotopapiere nižšej gramáže. Záleží skutočne iba na Vašich potrebách. Opýtajte sa a my Vám odporučíme na akom médiu bude vaša fotografia vyzerať najlepšie.